PLC karbantartó (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Kifejezetten high-tech, automatizált gyárba keresük kollégákat egy nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat számára.

A pozíció megnevezése:

Feladatok

  • Automatizált gyártósorok telepítésében történő részvétel;
  • Robotizált, automatizált berendezések hibáinak elhárítása (Siemens S7);
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása;
  • Szenzorok és kamerarendszerek programozása és üzemeltetése;
  • Gépek karbantartásának tervezése, szervezése;
  • Hatékonyságnövelési projektekben részvétel - olyan kollégát keresünk, aki folyamatosan ötletel, hogy hogyan lehet gyorsabban és hatékonyabban gyártani;
  • A leendő kolléga résztvehet az új technológia bevezetésekben.

Elvárások

  • Siemens S7 szoftver ismerete
  • Nagyon nagy előny az angol nyelvtudás
  • Több éves releváns tapasztalat
  • Szintén nagy előny a barcode olvasó programozásában szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Új, modern gépek és biztonságos munkakörnyezet
  • Havi bér + mozgó bér + műszakpótlék + Cafeteria
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőség
  • Bejárás támogatás (15 Ft/km vagy 100% bérlet vagy céges járat)

Munkavégzés helye

  • Győr

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008
Győr