PLC mérnök (Szf) (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

PLC mérnök (Szf)

Feladatok

  • Gyártóberendezések automatizálásának támogatása;
  • Automatizáláshoz szükséges vezérléstechnikai elemek kiválasztásában való részvétel;
  • HMI és PLC programok írása;
  • Gépek tesztelése, átadása, dokumentáció összeállítása;
  • Sorozatgyártásban működő gépek PLC programjainak javítása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség;
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás;
  • PLC programozásában szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer;
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely;
  • Magasan képzett szakmai csapat.

Előnyök

  • Allen Bradley PLC, Fanuc Robot programozásában szerzett jártasság

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Székesfehérvár