PLC Műszerész - Tatabánya (Tatabánya)

- Tatabánya

PLC Műszerész - Tatabánya
1470

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.  Tapasztalt szakembereket keresünk tatabányai multinacionális partnercégünk részére az alábbi pozícióba: PLC Műszerész Az új belépőknek nettó 50.000 Ft BÓNUSZ-t adunk!

Feladatok

-        Fényérzékelők programozása, beállítása

-        Villanyszerelési feladatok (pl. villanymotorok bekötése)

-        Gépsor vonalpálya beállítása – görgős, láncos

-        Finommechanikai feladatok

-        Egyéb karbantartási feladatok

Elvárások

-        PLC és FREKVENCIA váltók ismerete elengedhetetlen a munkavégzéshez

-        Műszaki végzettség és/vagy tapasztalat (gépszerelő, autószerelő, egyéb műszaki technikus végzettség)

-        Megbízhatóság

-        Terhelhetőség

-        Megoldásfókuszú, rugalmas, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

-        Nettó 50.000 Ft belépési bónusz

       Bér megegyezés alapján

-        Hosszú távú, stabil munkalehetőség

-        Rendezett munkakörnyezet

-        Kis létszámú csapat

-        Negyedévente 30.000 Ft SZÉP kártya utalás

      Jelenléti bónusz

-        Szezonális bónusz, év végi bónusz

-        Bejárás támogatása: tömegközlekedés 86%, saját autó: 15 Ft/km

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya