PLC Programozó (Budapest)

PLC Programozó

Magyar tulajdonú célgép építő kisvállalat, keres állandó munkatársakat Budapesti munkavégzésre.

Feladatok:

Félautomata és automata, ipari gyártó eszközök, célgépek és gépsorok Elektromos Tervezése és Programozása, elsősorban összeszerelési feladatokra.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség előny, de nem kizárólagos követelmény.
  • 5-10 év ipari géptervezéssel kapcsolatos tapasztalat.
  • Jártasság a gépek elektromos rendszereiben erősáram, gyengeáram, szenzorika, elektromos hajtások, gépek elektronikus vezérlése és biztonsági követelményei területeken.
  • Pneumatikai alapismeretek előnyt jelentenek.
  • Ipari gyártó eszközökre vonatkozó CE szabványok ismerete.
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó-, szervező- és időbeosztási- készségek.
  • Csapatmunka és célorientált gondolkodás.
  • Jártasság az Omron Ipari PLC-k hardware és software rendszereiben. (további PLC Siemens, Allen Bradley, ismeretek előnyt jelentenek)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • Project Management tapasztalatok és Angol nyelvtudás előny.

Kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest