PLC programozó (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

PLC programozó

Cégjellemzők: Partnercégünk egy magyar tulajdonban lévő ipari automatizálással és ipari robottechnológiával foglalkozó sikeres vállalat. Az egyedi gépgyártásnak köszönhetően kiemelkedő fontosságú cég a piacon. Az elsődleges szempontjuk az innováció, büszkék rá, hogy gyártósoraikban, gépeikben megjelennek a mai kor legfejlettebb technológia megoldásai.

Jelenleg bővülés miatt keresnek PLC programozó pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Robotcellák, célgépek beüzemelése, programozása
  • Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
  • Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább 3 éves gyakorlat PLC-programozásban (elsősorban Omron és Siemens)
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem

Előnyök

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Robotprogramozási ismeret és tapasztalat
  • Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, AutoCAD, Eplan, stb.) rendszerek ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektek
  • Valóban önálló munkavégzés – telephelyen és multinacionális partnereiknél egyaránt
  • Szakmai fejlődési lehetőség: szükség esetén újabb programozási ismeretek elsajátítása az oktató központjukban
  • Részvételi lehetőség a projektek tervezési szakaszában
  • Utazásokhoz céges autó
  • Mobiltelefon és laptop
  • Kiküldetés esetén anyagi juttatás, szállás és étkezés biztosítása
  • Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet

Munkavégzés helye

Pest megye illetve országos

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.