PLC programozó (Pest megye)

PLC programozókat keresünk piacvezető Pest megyei partnerünkhöz

PLC programozó

A leendő PLC programozó feladatai lesznek:

  • Robotcellák és célgépek beüzemelése, programozása országszerte
  • Gépkonstrukciók kifejlesztésében való részvétel programozói oldalról
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Önálló munkavégzés

Elvárások az új munkatárs felé:

  • Legalább 1 éves programozói gyakorlat (PLC)
  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal

A leendő munkahelyének ismérvei:

  • Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén
  • Több száz sikeresen átadott célgép
  • 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen