PLC technikus (Mór)

 Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

<div align="'" ""\"\\"\\\\"\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"center\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\"\\\\"\\"\""""""="">

PLC technikus

Feladatok

  • Terv szerinti karbantartások határidőre történő elvégzése;
  • A vezérlőrendszerek programjainak biztonsági mentése, archiválása, a programok folyamatos nyomon követése, fejlesztése, optimalizálása;
  • Felmerülő hibák mielőbbi elhárítása;
  • Műszaki fejlesztések, termelési hatékonyság javítása;
  • A működéshez szükséges intézkedések, anyagok, eszközök igényeinek jelzése a felettesének, beszerzések előkészítése dokumentációval, ajánlatkéréssel;
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (elektrotechnika);
  • Siemens PLC kezelési ismeretek (STEP7 és TIA Portal);
  • Pneumatika, hidraulika, elektronika és elektrotechnika ismerete;
  • PC-PLC kommunikáció ismerete;
  • Ipari automatizálási ismeretek a gyakorlatban;
  • 3 műszak vállalása.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Angol nyelv

Munkavégzés helye

  • Mór

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór