Poggyászkocsi rendező munkatárs (Budapest)

Vonz a repülőtér világa? Szereted a nyüzsgést és szereted az egész napos jövést-menést? Akkor várunk téged a budapesti repülőtérre poggyászkocsi rendező munkakörbe!

Poggyászkocsi rendező munkatárs

Feladatok

- gyűjti és szerelvényekbe rendezi a koffer kulikat és gondoskodik arról, hogy mindig megfelelő számban az utasok rendelkezésére álljanak
- az utazási irodák által igényelt poggyászkezelés elvégzése
- esetleges poggyásztorlódás, poggyászelakadás elhárítása
- bevásárlókocsik folyamatos összegyűjtése
- jegykezelő pultokban használt tálcák begyűjtése és szétosztása szükség szerint
- kordonok mozgatása forgalmi területen

Követelmények

- alapfokú végzettség
- jó fizikai állóképesség
- megbízhatóság
- több műszakos folyamatos munkarend vállalása (2 nap 12 óra + 2 nap pihenő)

Amit kínálunk

- versenyképes bérezés: br. 275.000Ft + műszakpótlék (30%) + br. 80.000Ft/ negyedév
- nemzetközi munkakörnyezet
- stabil, meghízható és hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest