Portás (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Budapesti Német Iskola határozatlan időre, teljes munkaidőben (heti 40 órában) mielőbbi kezdéssel

Portás

Munkatársat keres

A Budapesti Német Iskola (DSB) általános iskola és gimnázium egy olyan integrált iskola, ahol a német és a magyar oktatási célok is érvényesülnek, ahol jelenleg kb. 570 tanulót oktatunk. Az iskolában 70 tanár és 20 további munkatárs dolgozik. Az iskola területe négy hektáron terül el, saját erdővel és melléképületekkel.

Feladatok:

  • biztonsági beléptető rendszer kezelése
  • érkező vendégek útbaigazítása, be- és kilépésének feljegyzése
  • parkoló autók ki- és beengedése, eligazítása
  • ki- és bemenő forgalom figyelemmel kísérése
  • a portára leadott küldemények továbbítása a címzettekhez
  • gondnokokkal való együttműködés
  • az iskola területén járőrözési feladatok

Elvárások:

  • barátságos, segítőkész, emberbarát, gyermekbarát attitűd
  • német nyelv ismerete
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség, monotonitástűrés
  • csapatmunkára való készség
  • megbízhatóság
  • önállóság, proaktivitás
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • egyéb nyelv ismerete
  • technikai affinitás

Amit kínálunk:

  • a képesítésnek megfelelő bérezést, egyéb juttatásokat
  • A próbaidő lejártával határozatlan idejű munkalehetőséget
  • zöldterületen fekvő munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Deutsche Schule Budapest, Cinege út 8/C, 1121 Budapest

A kiválasztás menete:

Jelentkezését fényképes önéletrajzával várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

A pályázókat két körös interjúban választjuk ki.

Nyugdíjas pályázók jelentkezését is várjuk.

Budapest