Postai Egyesített Felvevő és Lottó Terminálkezelő (Budapest)

Postapartnerségeinkre keresünk egyesített felvevő vagy lottó terminálkezelői munkatársakat.

A hirdetés már lejárt!

Postapartnerségeinkre egyesített felvevői, pénzforgalmi és postai ügyfélszolgálati munkakörbe, szakképzettséggel rendelkező, középfokú végzettségű, munkatársakat keresünk, értékesítési tevékenység nélkül a postai szolgáltatások ellátására vagy postai végzettség nélkül lottó terminálkezelői munkára.

Postai munkakört betöltő fő feladatai:

  • Levelek és csomagok felvétele
  • Csekkbefizetések elfogadása - Készpénzátutalási megbízás felvétele
  • Küldemények postafiókokba történő kézbesítése
  • Bevétellel való leszámolás
  • Küldemények átadása továbbításra

Lottó terminálkezelői munkakört betöltő fő feladatai (postai végzettséget nem igényel):

  • Sorsjegy értékesítés
  • Lottó terminálkezelés
  • Adminisztratív tevékenység
  • Adatrögzítés

Elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Pontosság
  • Csapatmunka

Előnyök:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú tervezés
  • Plusz szakma megszerzési lehetőség

Munkabér

  • nettó  200 000  Ft  / hó
Budapest