PPAP Coordinator (Pest megye)

Pest megyei autóipari beszállító partnerünk minőségbiztosítási kollégát keres.

PPAP Coordinator

Leendő munkatársunk feladatai közé fog tartozni:

  • vevői első mintázási feladatok elvégzése
  • vevői portálok kezelése
  • vevői kapcsolattartás
  • elsőminta dokumentációk ellenőrzése, jóváhagyása és/vagy készítése

Ami a sikeres pályázáshoz elengedhetetlen:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • ISO 9001 ismerete
  • haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, innovatív gondolkodás

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • minőségügyi végzettség
  • autóiparban szerzett minőségügyi tapasztalat (ISO/TS 16949 ismerete, VDA 2 és/vagy PPAP kézikönyv ismerete)

Amit partnervállalatunk nyújtani tud:

  • nemzetközi, nagyvállalati környezet
  • béren felüli juttatási csomag, versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai/személyi fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Pest Megye