PPAP specialista (Vác)

A hirdetés már lejárt!

Folyamatosan fejlődő nemzetközi autóipari gyártó partnerünk számára keresünk új PPAP munkatárs kollégát.

PPAP specialista

Feladatok

Az új kolléga fő fókusza az új termékek bevezetéséhez kapcsolódó feladatok támogatása lesz, leginkább PPAP dokumentáció összeállításán keresztül.

Ezen kívül további feladatai lesznek:

- kapcsolattartás a vevőkkel
- vevői portálok monitorozása, kezelése
- elsőminta dokumentációk ellenőrzése, jóváhagyása és/vagy készítése

Követelmények

- műszaki beállítottság
- autóipari vagy gumiipari gyártásban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat tapasztalat
- középfokú, aktív német nyelvtudás (inkább írásban használja majd)
- magas fokú MS Office ismeret
- jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

- nagyvállalati környezet
- kiemelkedő jövedelem, béren felüli juttatási csomag
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Fiatal, dinamikus csapat, változatos munka

Munkavégzés helye

Vác

Vác