Présgépbeállító (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Feladatok

  • A termelési tervekben előírt termékek alumínium tekercsből történő legyártása (stancolása) a mennyiségi és minőségi követelményeknek megfelelően
  • Termék minőségének folyamatos biztosítása, az előírt gyakorisággal az ellenőrző mérések, vizuális ellenőrzések elvégzése, ezek dokumentálása a mérő ill. SPC lapokon
  • Termékváltás előkészítése, és végrehajtása
  • Szerszámcserék végrehajtása
  • Présleszedő operátor munkájának irányítása
  • Kézi szerszámok, mérőrendszerek, mérőeszközök állagának, épségének megóvása
  • A felügyeletére bízott présgépek és prés szerszámok kezelése, megfelelő tárolásuk biztosítása, állapotfelügyeletük, a műszakos karbantartási feladatok elvégzése
  • Összeszerelő állomások üzemeltetése, robotcella, lézergép működtetése

Elvárások

  • Min. középfokú, szakirányú végzettség, gépészeti területen
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • OKJ-s bizonyítvány – Könnyűgépkezelő, Nehézgépkezelő vagy Targoncavezető végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány megléte 3324-es gépcsoportra (vezetőüléses targonca)
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, távolsági busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Munkavégzés helye

  • Győr

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr