Présgépkezelő (Ócsa)

Osztrák központtal rendelkező, térkő gyártás területén vezető pozíciót elfoglaló partnerünk részére keresünk PRÉSGÉPKEZELŐ munkatársat

Présgépkezelő

Feladatok

  • elsősorban műszakvezetőként felügyeli és irányítja a műszakban dolgozókat
  • betonkeverő gép kezelése, tisztítása
  • a termékek gyártásához szükséges recept kiválasztása
  • az alapanyagok megfelelő silóba történő betöltésének biztosítása
  • beton minőség és konzisztencia ellenőrzése szemrevételezéssel
  • napi-heti gép karbantartási és kenési feladatok elvégzése a betonkeverő és lapgyártó gépsoron
  • lapgyártó gépsor kezelése
  • termék gyártásához szükséges gyártóbeállítások kiválasztása a présen, a mosón és a termékszállítón
  • termék minőségének folyamatos ellenőrzése a minőségellenőrzési előírásoknak megfelelően és ezen ellenőrzések eredményeinek rögzítése az előírt formanyomtatványokon

Követelmények

  • nehézgépkezelői végzettség
  • minimum 1-2 éves munkatapasztalat
  • munkavégzés hétfőtől szombatig 3 műszakban

Amit kínálunk

  • hosszú távú bejelentett munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • alapbéren felüli juttatások:
  • o cafeteria szabadon választható elemekből
  • o teljesítményfüggő mozgóbér
  • o utazási költségtérítés (benzin- vagy bérlettámogatás)
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Ócsa

Ócsa