Présgépkezelő (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat számára keresünk jelöltet a következő pozícióba, BŐVÜLÉS végett:

Présgépkezelő

Feladatok

  • Folyamatos gyártás biztosítása;
  • Gyártás során felmerülő problémák megoldása;
  • Termék minőségének folyamatos biztosítása;
  • Szerszámcserék végrehajtása;
  • Présleszedő operátor munkájának irányítása;
  • Új szerszám felrakással kapcsolatos teendők elvégzése;
  • A felügyeletére bízott présgépek és prés szerszámok kezelése, tisztítása, megfelelő tárolásuk biztosítása, állapotfelügyeletük, a műszakos karbantartási feladatok elvégzése;
  • A présgépek karbantartásában való részvétel és a karbantartók munkájának támogatása.

Elvárások

  • Legalább középfokú, szakirányú végzettség, gépészeti területen
  • OKJ-s bizonyítvány – Könnyűgépkezelő, Nehézgépkezelő vagy Targoncavezető végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány megléte 3324-es gépcsoportra (vezetőüléses targonca)
  • Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál
  • Minimum 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Magas bér és juttatás!
  • Munkába járás támogatása VAGY lehetőség munkásszállásra

Az ideális pályázó:

  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés jellemzi.

Munkavégzés helye

  • Győr, Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Győr