Présüzemi gyártás technológus/üzemmérnök (mo-4638) (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PRÉSÜZEMI GYÁRTÁS TECHNOLÓGUS/ÜZEMMÉRNÖK MO-4638)

Feladatok:

  • Présüzemre vonatkozó gyártási tervek készítése;
  • A gyártási tervekben szereplő alap-, segédanyagok és gyártóeszközök biztosítása a tervnek megfelelően
  • Gyártóeszközök összeszerelési tervének elkészítése
  • Meglévő technológiák felülvizsgálata, és azok szükség szerinti korszerűsítése
  • Új technológiai folyamatok bevezetése a gazdaságosság figyelembe vételével
  • Gyártási technológiához kapcsolódó segédeszközök tervezése és legyártatása
  • Vezérelt gyártószerszámok programozása
  • Igény szerint termeléssel kapcsolatos adatok, információk határidőre történő elkészítése a cégvezetés, pénzügy, felé
  • Igény szerint az anyavállalattal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök)
  • Acél-, lemezmegmunkálás, képlékeny alakítás területén szerzett tapasztalat
  • 2-3 év nehéziparban szerzett tapasztalat
  • Gyakorlatias személyiség
  • Strukturált, analitikus gondolkodásmód
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye: Esztergom környéke

Esztergom