Process Quality Engineer (Budapest)

Budapesti autóipari partnerünk fejlesztéseihez keresi minőségbiztosítási kollégáját.

Process Quality Engineer

Leendő gyártásközi minőségbiztosítási mérnökként feladatai lesznek:

  • Minőségügyi rendszer karbantartása és fejlesztése
  • Részvétel a folyamatfejlesztésben a termékbevezetés után
  • Problémamegoldásban, gyökérokok feltárásában való aktív részvétel
  • Belső, vevői, folyamat- és rendszerauditokon való részvétel
  • Belső termék auditok megvalósítása az éves terv alapján, a javító-helyesbítő intézkedések, meghatározása, felügyelete

Amire a sikeres pályázáshoz szüksége van:

  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy természettudományos területen
  • Minimum másfél év gyártási minőségbiztosításban szerzett tapasztalat, fejlesztés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Autóipari minőségbiztosítási követelmények és problémamegoldó módszerek naprakész ismerete
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Fejlődési képesség
  • Készség önálló, rendszerezett munkára

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Személyre szabott szolgáltatáscsomag
  • Nemzetközi környezet
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest