Process Specialist Trainee 71481 (Budapest)

IT Services Hungary Kft. Process Specialist Trainee munkatársat keres.

Process Specialist Trainee 71481

Mi lenne a Te feladatod?

  • SM9 ticketek kezelése
  • Change-ek, incidensek kezelésének, végrehajtásának támogatása
  • Kapcsolattartás
  • Dokumentáció készítés
  • Napi operatív működés támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Nemzetközi környezetben való munkavégzés
  • Kölcsönös elégedettség esetén hosszútávú karrierlehetőség

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív nappali hallgatói jogviszony felsőfokú oktatási intézményben (25. életév betöltése előtt passzív hallgatói jogviszony is elfogadható)
  • Heti minimum 3 nap munkavégzés
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • Strapabírás

Ráadásul ezek közül is megvan benned valami,

  • IT ismeretek

… akkor biztosan leveszel minket a lábunkról.

És mit várhatsz cserébe?

Olyan munkatársat várunk, aki számára fontos, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie. Cserébe hosszú távú fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra az informatika és nyelvtudás területén, cégen belüli előrelépési lehetőségekkel, közvetlen hangulatú, barátságos légkörben.

Továbbá:

  • Iparágban legsokrétűbb juttatási csomag
  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események),
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény az Infoparkban, a Telekom-IT Ágazat színeiben

Kérünk, hogy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el nekünk! Keresés állásazonosító alapján: 71481

Budapest