Product Owner (Budapest)

Product Owner

Feladatok

  • Ügyfél igények feltárása, kidolgozása
  • Folyamatos ügyfél kapcsolattartás
  • Release management támogatás, ügyféllel való egyeztetése
  • Key Account manager-el való szoros együttműködés
  • Agilis scrum csapttal való együttműködés
  • Ügyféligények kezelése
  • Ügyféltől érkező feladatok, megkeresések kategorizálása
  • Feladatokkal kapcsolatos adminisztráció, ügyfél elszámolás támogatás

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy informatikai területen
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Scrum PO Szerepkörben szerzett legalább 3+ év tapasztalat
  • Scrum agilis elvek és folyamatok alapos ismerete
  • Termékfejlesztés alapú gondolkodás
Előny:
  • Szoftverfejlesztésben business analyst, vagy hasonló szerepkörben szerzett 5+ év tapasztalat
  • Architektúrális alapismeretek

Munkavégzés helye:

Budapest

Bővebb információért kérjük, keresse kollegánkat:
Papp Fruzsina
06 (1) 301 78 79

Budapest