Program manager (Oroszlány)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet a következő pozícióba:

Program manager

Feladatok

  • Új termékek bevezetésének koordinálása;
  • Árajánlatok kidolgozása, részvétel új üzletek megszerzésében;
  • Projekt csapat vezetése;
  • Vevői mérföldkövek követése, a program során a vevőnek szükséges információk riportálása;
  • Az APQP folyamatban meghatározott mérföldkövek követése;
  • Projekt időterv és tevékenység listák folyamatos követése, karbantartása;
  • Project budget elkészítése és riportálása;
  • Részvétel a vevői egyeztetéseken;
  • Vevői jóváhagyások megszerzése;
  • Az APQP folyamat folyamatos fejlesztése;

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki és/vagy gazdasági)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Min. 3-5 év autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Bónusz
  • Cafeteria

Előnyök

  • MS Project ismerete

Munkavégzés helye

  • Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Oroszlány