Program Manager (Budapest)

A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A budapesti telephelyünk csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Program Manager

A Program Manager feladata a hozzá tartozó Ügyfél számára repair tevékenységet végző terület teljes és önálló menedzselése; a Program hosszú távú sikerességének fenntartása, bővítése.

A legfontosabb feladatai a következők lesznek:

  • A Program hosszú távú rentábilitásának biztosítása (P & L responsibility)

A teljes program tevékenységének összefogása operatív szinten:

  • ügyfélmenedzsment – az együttműködés fenntartása, együttműködés bővítésének előmozdítása,
  • a programon dolgozó kollégák irányítása, értékelése, fejleszése
  • a szolgáltatás minőségének biztosítása, fenntartása és fejlesztése az üzleti- és ügyfél igényeknek megfelelően
  • A Program sikerességét előmozdító projektek kezdeményezése, kidolgozása, megvalósítása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat gyártócégnél ügyfélmenedzsmenthez köthető területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office tudás (kiemelten Excel)
  • Strukturált, analitikus gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képességek
  • Kiemelkedő vezetői képességek

Előnyként értékeljük:

  • Vezetői tapasztalat
  • Projekt menedzsment módszertanok ismerete
  • Medical területen szerzett tapasztalat

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Olyan kollegát keresünk, aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

Munkavégzés helye:

Budapest, 18. kerület

Bővebb információ cégünkről: www.flex.com

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat. A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket képesítés, képesség, valamint szakmai tudás alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján. Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük, hogy az accesibility@flextronics.com e-mail címen tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban. A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. A Flex felveszi Önnel a kapcsolatot, ha a szakmai háttere és képzettsége megfelel a megpályázott pozícióhoz szükséges elvárásoknak. Köszönjük, hogy a Flexet választotta.

Az általunk kért információk:
Azokat a személyes adatokat tároljuk, amelyet Ön a weboldalunkon keresztül megad, vagy más módon eljuttat hozzánk. Ez magába foglalhatja többek között az elérhetőségeit; információkat, amelyeket online kérdőíveken, visszajelzési íveken keresztül juttat el hozzánk, valamint az álláspályázatok során az önéletrajzban megadott adatokat. Az adatokat üzleti célokra használjuk fel, többek között megjegyzésekre vagy kérdésekre válaszolunk; feldolgozzuk az állásajánlatainkra érkező jelentkezéseket; webes felületet biztosítunk különböző tartalmak másokkal történő megosztására; illetve amennyiben vevőnket vagy beszállítóinkat képviseli, az üzleti együttműködésre vonatkozó információk kezelésére.

Budapest