Programozási oktató (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Logiscool 2014-ben nyitotta meg kapuit, annak érdekében, hogy gyerekeknek tanítsanak programozást. A fő koncepciójuk, hogy játékosan könnyedén tanítsák a programozás alapelemeit. Kurzusaikon készítenek játékokat, animációkat és még sok minden mást, határ a csillagos ég.

Jelenleg oktatót keresünk hozzájuk.

Programozási oktató

Feladatok

  • programozás oktatása gyerekeknek
  • diákmunkához kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • informatikai, programozói ismeretek vagy jó matematikai tudás
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • hétfőn és péntek között a délutáni órákban, hétvégén a délelőtti órákban (rugalmas beosztásban)

Amit kínálunk

  • bruttó 1 500 Ft/óra
  • előzetes tréning
  • utazási költségtérítés
  • Nyugati pályaudvarról 20 perc tömeg közlekedve (Dunakeszi)
  • modern munkakörnyezet
  • Rugalmas diákmunka, igazodva a tanulmányaidhoz
  • tapasztalat szerzési lehetőség

Előnyök

  • Gyerekekkel való tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest