Programozási oktató (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Logiscool 2014-ben nyitotta meg kapuit, annak érdekében, hogy gyerekeknek tanítsanak programozást. A fő koncepciójuk, hogy játékosan könnyedén tanítsák a programozás alapelemeit. Kurzusaikon készítenek játékokat, animációkat és még sok minden mást, határ a csillagos ég.

Jelenleg oktatót keresünk hozzájuk.

Programozási oktató

Feladatok

  • Programozás oktatása gyerekeknek
  • Diákmunkához kapcsolódó adminisztráció

Elvárások

  • Informatikai, programozói ismeretek vagy jó matematikai tudás
  • Nnappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő

  • Hétfőn és péntek között a délutáni órákban, hétvégén a délelőtti órákban heti 15-20 óra vállalása elegendő

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 450 Ft/óra
  • Előzetes tréning
  • Utazási költségtérítés
  • Nyugati pályaudvarról 20 perc tömeg közlekedve (Dunakeszi)
  • Modern munkakörnyezet
  • Órarendhez igazítható beosztás
  • Tapasztalat szerzési lehetőség

Előnyök

  • Gyerekekkel való tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest