Programozó mérnök (Kecskemét)

Kecskeméti partnerünk részére a fejlesztési csapatba keresünk Programozó mérnököt. Amennyiben csapatjátékos vagy, szívesen veszel részt projektekben és jól tudsz együttműködni a társosztályokkal is, számítunk Rád!

Programozó mérnök

Feladatok

Programozó mérnökként feladatod lesz az új és meglévő termékek szoftverének fejlesztése. Emellett a jelenleg futó gyártási folyamatok támogatása.

Követelmények

Rád gondoltunk, ha
- Felsőfokú villamos mérnöki végzettséggel rendelkezel
- Mérnöki területen 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel
Beágyazott rendszerek programozásában szereztél tapasztalatot („C” nyelv)
- AVR, ARM-STM32, 8051-es mikrovezérlők programozásában jártas vagy
- Kommunikációs szintű angol nyelvismerettel rendelkezel
- Részese voltál projektmunkáknak

Amit kínálunk

- Versenyképes javadalmazás
- Megbízható háttér, kiváló munkakörülmények
- Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét