Project Engineer - Élelmiszeripar (Budapest)

[ST-TPE02]

Project Engineer - Élelmiszeripar
[ST-TPE02]

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközi hátterű és piacvezető élelmiszeripari gépek és berendezések, valamint csomagolóanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozó vállalat. Gép és gyártósor implementációs projektek megtervezésére és kivitelezésére, valamint műszaki tanácsadásra keresünk hozzájuk új munkatársat.

Feladatok

- Igényfelmérés és előzetes technikai dokumentáció elkészítése az ügyfél részére
- A layout-ok, projekt ütemterv, munkaerőforrás és egyéb tervek megtervezése AutoCad-ben
- Árajánlatok elkészítése és prezentálása az ügyfél részére
- Beszállítókkal történő kooperáció a gépek legyártásának érdekében
- A gépek/gyártósorok ügyfélnél történő leimplementálásának menedzselése
- Műszaki paraméterezés támogatása
- Utólagos technikai támogatás és after sales tevékenység

Elvárások

- Felsőfokú gépész- illetve mechatronikai mérnök végzettség
- 3+ éves folyékony illetve félfolyékony élelmiszeripari, esetleg töltéssel foglalkozó termelési területen megszerzett mérnöki tapasztalat
- Aktív, középfokú angol nyelvtudás
- AutoCad ismeret
- Analitikus gondolkodásmód és kooperatív hozzáállás

Egyéb

Megbízónk a kiváló szakmai lehetőség mellett versenyképes fizetést és juttatási csomagot kínál (alapfizetés, bónusz, egyéb juttatások, Új gépjármű magánhasználatra is)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest