Project manager (Magyarország)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Project manager

Feladatok

  • A Classic IT ágazat stratégiai erőforrás-gazdálkodási folyamataiért felelős csoportjába projekt jellegű munkára Project Manager Associate kollégát keresünk.
  • Erőforrás management folyamatok koordinációja ágazati szinten
  • Kapcsolattartás és egyeztetés az egyes unitokkal, információk továbbítása számukra
  • Adatok bekésére, ellenőrzése és összesítése egy adatbázisban (Excel)
  • Riportok és kiértékelések készítése
  • Egyeztetés a projekttel, illetve adatszolgáltatás a projekt felé
  • Szakmai vezető asszisztenciájának ellátása
  • Közreműködés kisebb/ad hoc projektekben
  • Ad hoc kimutatások készítése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos és magas szintű excel ismeret PP ismeret.
  • Nagyfokú precizitás
  • Terhelhetőség
  • Gyors felfogóképesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Anyanyelvi szintű nyelvismeret
  • Multinacionális cégnél szerzett munkatapasztalat