Project Manager-B03PRM (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Project Manager

Pozíció azonosító: B03PRM

Feladatok

  • Ügyfélkiszolgáló digitális transzformációs program vezetése.
  • A programhoz tartozó üzleti- és technológiai célok elérésének biztosítása.
  • A programot alkotó 8-10 szoftverfejlesztési és rendszerimplementációs projekt összefogása.
  • A programcélok eléréséhez szükséges működési struktúra megtervezése, kiépítése és működtetése.
  • Működési folyamatok kontrollja és továbbfejlesztése.
  • Program szintű kockázatmenedzsment.
  • Eszkalációk kezelése.
  • Rendszeres egyeztetés a kapcsolódó menedzsment területekkel.
  • Rendszeres riportálás a cégvezetés felé.

Elvárások

  • Tapasztalat program menedzsmentben.
  • Legalább 10 éves tapasztalat szoftverfejlesztési projektek vezetésében.
  • Szoftverfejlesztési és project management módszertanok alapos ismerete.
  • Szoftverrendszerek implementációjában szerzett több éves tapasztalat.
  • Széleskörű people management tapasztalat.
  • Kiemelkedő kommunikációs- és tárgyalási képesség.
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, szülinapi tortázás, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, x-box partyk, társasjáték estek, fakultatív sport és egyéb programok).
  • Belső képzések valamint képzés-támogatás.
  • Angol oktatás.
  • Gyümölcskeddek és -csütörtökök – változatos gyümölcsválaszték heti kétszer az egészséges életmód jegyében.

Munkavégzés helye

Budapest – II. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest