Project Manager / Site Manager (Budapest)

A Solarpro Energy Hungary Zrt az angol tulajdonú Solarpro Holding Plc. cégcsoport tagja. Magyarországon ipari méretű napelemparkok kivitelezésével és üzemeltetésével foglalkozunk. Jelenleg, a Magyarországon megvalósuló Napelem park építési projektjeinkhez keresünk

Project Manager / Site Manager

új munkatársakat

Feladatok

  • A kijelölt Napelelm park kivitelezési munkáinak irányítása, felügyelete, munkafolyamatok megszervezése az ütemterv és a költségkeret biztosítása mellett
  • A kivitelezésben résztvevő alvállalkozók ellenőrzése, napelemparkok jogszabályi megfelelőségére, teljesítményre, minőségre, költségekre és a biztonságra vonatkozó előírások betartása és betartatása
  • Kapcsolattartás a megbízók képviselőivel, alvállalkozókkal, menedzsmenttel és társterületekkel angol nyelven
  • Jelentések készítése a projekt kivitelezés menetéről, felmerült potenciális akadályok, késedelmek és hiányzó anyagok, eszközök megjelölésével

Elvárások

  • Elsősorban villamosmérnöki szakirányú végzettség, de gépészmérnöki és egyéb kapcsolódó területeken szerzett szakirányú végzettség is megfelel
  • Legalább 2+ év erősáramú kivitelezési projektekben való részvétel
  • Mobilitás elsősorban a Magyarországon belül megépülő projekt helyszíneinkre
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Az MS Office és AutoCAD ismerete
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Agilis, proaktív személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság országosan, a projektektől függően

Az értékelésben további előnyt jelent:

  • villamos FMV jogosultság
  • KÖF készülékek kapcsolási jogosultság
  • Érintésvédelmi, villámvédelmi, földelés ellenálás mérési és felülvizsgálati jogosultság
  • Napelempark építésben üzemeltetésében szerezett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Bolgár nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Iparágat meghatározó szintű PV projektekben való részvétel
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi előrelépési lehetőség

Egyéb juttatások

  • Mobiltelefon
  • Céges autó

Munkavégzés helye

Központ: Budapest Andrássy út. 10.

A munkavégzés országosan, több helyszínen.

Budapest