Project Quality Engineer (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

A hirdetés már lejárt!

Project Quality Engineer

Pest megyei elektronikai partnerünk minőségügyi kollégát keres vevői projektek támogatásához.

Leendő minőségügyi projektmérnökként feladatai lesznek:

  • Minőségügyi előrejelzések készítése, tréningek szervezése, vevői projektek támogatása
  • Minőségügyi rendszerek fejlesztése az autóipari és vállalati szabványoknak megfelelően
  • Vevői reklamációkezelés.
  • Problémamegoldási folyamatokban való aktív részvétel (PFMEA, CP, 8D riportok)
  • APQP és PPAP folyamatokban és auditokon való részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés

A sikeres pályázáshoz a következőkre van szüksége:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 2 év autóipari tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Minőségügyi módszerek ismerete (PPAP, 8D, Kaizen, 5Why, stb.)
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF 16949; VDA 6.3; VDA 6.5)
  • Rugalmasság, önállóságra való készség

Előny:

  • Belső auditálásban szerzett tapasztalat

Mire számíthat partnerünktől:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes alapbér
  • Kiváló juttatási csomag
  • Izgalmas, kihívást jelentő projektek
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen az „apply now” gombra való kattintással.

Munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok Megye