Project Quality Engineer (SQA) (Zalaegerszeg)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Project Quality Engineer (SQA)

Feladatok

  • NPI projektek támogatása SQA oldalról;
  • Beszállítók kiválasztása és gyártási folyamataik ellenőrzése;
  • Beszállítófejlesztés és folyamatos kapcsolattartás;
  • Reklamációs folyamatok indítása;
  • Speciális minőségügyi hibák kezelése, megoldása;
  • Beszállítói auditok lebonyolítása;
  • Beszállítói APQP projektek koordinálása;
  • Minőségtervezés;
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Gyártási minőségbiztosítási tapasztalat;
  • Angol és magyar nyelv ismerete;

Amit kínálunk

  • Alapbér + Cafeteria + bónuszrendszer
  • Stabil, folyamatosan fejlődő multinacionális környezet
  • Egyedi és innovatív gyártási technológiák
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Mérnöki vagy más műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Előny: elektronikai vagy autóipari területen szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Beszállítói minőségügyi mérnök tapasztalat
  • 8D ismeret, műszaki rajz olvasás

Munkavégzés helye

  • Zalaegerszeg

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Zalaegerszeg