Projekt Asszisztens (Jászberény)

Hosszútávra keresünk megbízható kollégákat Jászberényben található irodánkba egy fiatalos, lendületes csapatba az alábbi munkakörbe azonnali munkakezdéssel:

Projekt Asszisztens

Feladatok:

  • A kölcsönzött munkavállalók orvosi vizsgálatának felügyelete
  • Új belépő és kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű helyszíni kezelése
  • Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása
  • Munkavállalók adatfelvétele, beléptetése
  • Havi számfejtéshez a jelenléti adatok egyeztetése
  • Kimutatások, táblázatok készítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Toborzásban való részvétel

  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal
  • MS Office programcsomag erős felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér
  • Kiszámítható jövedelem
  • Üzemanyag térítés

Munkaidő:

Napi 4 óra, rugalmas munkavégzés

Kezdés:

azonnal

Várjuk jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Jászberény