Projekt asszisztens (Budapest)

A HVG Zrt. adozona.hu szakportál

Projekt asszisztens

munkatársat keres.

Kit keresünk:

Keressük azt a precíz, megbízható és jó kommunikációs készségekkel bíró majdani munkatársunkat, akit érdekel az online media és a tartalommenedzsment, nyitott a technológiai újdonságokra és szívesen dolgozna kiadóvállalatnál. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • részvétel a hvg.hu és az adózóna.hu fejlesztési és vevő-gondozási feladatainak menedzselésében (tesztelés, hibajelzések reprodukálása, felmerülő felhasználói kérdések megválaszolása)
  • statisztikák készítése, elemzésben való részvétel
  • internetes kutatás egy-egy témában
  • adminisztrációs feladatok (e-mailek, megrendelések, postai küldemények, telefonos megkeresések)

Elvárások:

  • Lehetőleg gazdasági vagy műszaki menedzseri területen szerzett BA
  • Az online média szeretete és legalább felhasználó szintű ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Excelben való jártasság, analitikus készségek
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, monotónia és stressz-tűrés
  • Pontosság, precizitás, határidők tisztelete, megbízhatóság,
  • Proaktivitás, nyitottság, érdeklődés
  • Rendezettség, affinitás az adminisztrációs tevékenység iránt
  • Együttműködő és kapcsolatteremtő képesség, ugyanakkor képes az önálló munkavégzésre
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyors tanulási készség

Előny:

  •  html ismerete

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló feladatok
  • Dinamikus, jó csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület (Óbuda)

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy érzi, az elvárásainknak is megfelel, kérjük, pályázatát fizetési igénye feltűntetésével, „Projekt Asszisztens ” jeligére küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Amennyiben a jelentkezését és pályázatát relevánsnak ítéljük, felvesszük a kapcsolatot Önnel.

Budapest