Projekt beszerző mérnök (Budapest)

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Projekt beszerző mérnök

Feladatok

  • Áttelepítési vagy módosítási projektekhez szükséges beszerzett alkatrészek biztosítása
  • Árajánlatkérések indítása, ártárgyalások lefolytatása és az ajánlatok kiértékelése a technológiai beszerző kollégák támogatásával
  • Beszállítók és másodbeszállítók kiválasztása
  • A beszállítás fejlesztéssel közösen AQP projektek levezetése
  • Alkatrészek gyártásához szükséges szerszámok megrendelése, minták, mintaszériák megrendelése
  • A projektek lebonyolításához szükségek folyamatok fejlesztése

Követelmények

  • Felsőfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • Legalább 2 év beszerzésben szerzett tapasztalat (termelési terület előnyt jelent)
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Beszerzési folyamatok ismerete
  • Készletgazdálkodási ismeretek
  • Csapatjátékos és megoldás-orientált attitűd
  • Jó kommunikációs és tárgyalástechnikai készségek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria)
  • Egyéni és vállalati prémium és bónuszrendszer
  • Fejlődési lehetőség egy vezető multinacionális válalatnál
  • Modern munkakörnyezet, támogató vezetéssel és barátságos kollégákkal

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest