Projekt felelős (Debrecen)

Építőipari cég megbízásából fém épületelemek, alumínium nyílászárók gyártására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Projekt felelős

Elvárások:

  • Szakirányú Felsőfokú iskolai (Főiskola, Egyetem) végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat,
  • FMV engedély,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Megbízható és felelősségteljes hozzáállás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Auto Cad napi szintű használata,
  • Jó vezetői készség, ebben szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Angol vagy Német nyelv társalgási szintű ismerete

Feladatok:

  • Projektek pályázati stádiumában árajánlatok elkészítése (épület acélszerkezetek,nyílászárók,lakatos szerkezetek, épülethéjalás,),
  • Anyag beszállítók és alvállalkozók pályáztatása,
  • Nyertes projekt műszaki megvalósításának helyszíni koordinálása, irányítása,
  • Műszaki egyeztetések tervezőkkel, építésvezetőkkel,
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezőkkel, alvállalkozókkal,
  • Építési napló vezetése,
  • Folyamatos minőség-ellenőrzés a projekten,
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása

Amit kínálunk:

  • Főállású teljes munkaidős munkakör,
  • Fix, versenyképes jövedelem, eredményességfüggő premizálás,
  • Cafeteria,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség; fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen