Projekt Koordinátor (agrár szektor) (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Innovatív, az agrikultúra területén tevékenykedő partnerünk Projekt Koordinátor keres. Megbízónk nemzetközi szinten összetett vállalatirányítási és döntéstámogató egyedi szoftvereikkel támogatja a mezőgazdaság szereplőit.

Projekt Koordinátor (agrár szektor)

Feladatok

  • Hazai és globális szoftverimplementációs projektek koordinálása, vezetése
  • Egyeztetés a mezőgazdasági és céges partnerekkel
  • End-to-end folyamat, önálló projektmenedzsment
  • Business és IT terület teljes átlátása, a kettő közötti közvetítés
  • Büdzsé- és forrástervezés, erőforrás tervezés

Követelmények

  • IT / mezőgazdasági projektmenedzsment tapasztalat
  • Érdeklődés az agrikultúra iránt
  • Önálló, proaktív személyiség
  • Utazási hajlandóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nagyon rugalmas munkakör, egyéni felelősségvállalás
  • Vidékről is végezhető, home office lehetőség
  • Fejlődő, innovatív, pezsgő, kihívásokkal teli légkör