Projekt Koordinátor (agrár szektor) (Magyarország)

Innovatív, az agrikultúra területén tevékenykedő partnerünk Projekt Koordinátor keres. Megbízónk nemzetközi szinten összetett vállalatirányítási és döntéstámogató egyedi szoftvereikkel támogatja a mezőgazdaság szereplőit.

Projekt Koordinátor (agrár szektor)

Feladatok

- hazai és globális szoftverimplementációs projektek koordinálása, vezetése
- egyeztetés a mezőgazdasági és céges partnerekkel
- end-to-end folyamat, önálló projektmenedzsment
- business és IT terület teljes átlátása, a kettő közötti közvetítés
- büdzsé- és forrástervezés, erőforrás tervezés

Követelmények

- IT / mezőgazdasági projektmenedzsment tapasztalat
- érdeklődés az agrikultúra iránt
- önálló, proaktív személyiség
- utazási hajlandóság
- tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- nagyon rugalmas munkakör, egyéni felelősségvállalás
- vidékről is végezhető, home office lehetőség
- fejlődő, innovatív, pezsgő, kihívásokkal teli légkör