Projekt manager (Budapest)

A magyar nyugdíjrendszer megreformálása kapcsán keresünk vezetői ambíciókkal rendelkező munkatársat!

A hirdetés már lejárt!

Vállalatunk az első német vagyoni tanácsadó vállalatok egyike, 1970-ben Kölnben alapították. Azóta törekszünk arra, hogy ügyfeleink számára magas színvonalú pénzügyi tanácsadást nyújtsunk. Lassan 50 év alatt Európa egyik vezető pénzügyi szolgáltató cégévé váltunk. Jelenleg 15 országban vagyunk jelen, Magyarország 1992 óta része a vállalatcsoportnak. Öt éve piacvezetőként, megbízhatóan, stabilan és kiszámítható módon végezzük munkánkat, amelynek középpontjában a pénzügyileg tervezhető jövő biztosítása, és ez által az európai pénzügyi kultúra magyar piacon történő elterjesztése áll. Fókuszban jelenleg a nyugdíjrendszer reformja van, amit több évtizedes nemzetközi tapasztalattal támogatunk hazánkban!

Eddigi legnagyobb projektünk támogatásához keresünk ambiciózus személyt, aki lát fantáziát abban, hogy a következő két - három évben nem csak a közvetlen környezetére, hanem az ország jövőjére is hatással legyen!

Tisztában van a jelenlegi felosztó-kirovó nyugdíjrendszer kihívásaival? Tudja, hogy 2030-ra megegyezik Magyarországon az aktív dolgozókra jutó nyugellátásban részesülők száma? A KSH legfrissebb prognózisa szerint pedig 2060-ra egy aktív dolgozóra már két nyugellátásban részesülő jut!

A nyugdíjrendszer reformintézkedések nélkül nem tartható fent hosszú távon. Pontosan ezért a több évtizedes nemzetközi tapasztalatunkat átintegráltuk Magyarországra és a projektmunkánk keretén belül a célunk, hogy nyugat-európai mintára az emberek állami nyugdíj privát nyugdíjjá alakítsuk át!

A folyamatokat lehet másodállásként, kötetlen időbeosztással ellátni, valamint főállásban is végezni!

FELADATOK:

  • Munkatársak kiválasztása
  • Munkatársak mentorálása
  • Csapatépítők szervezése
  • Éves és havi tervek összeállítása, prezentálása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Tréningek szervezése, tartása
  • Továbbképzések szervezése, tartása
  • Nyugdíjprojektünk kreatív támogatása

ELVÁRÁSAINK:

  • Rendelkezzen minimum középfokú végzettséggel
  • Kreativitás
  • Tanulási és fejlődési vágy
  • Önálló, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Eredményorientált gondolkozás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Igényes, üzleties megjelenés
  • Vállalkozói szemlélet

ELŐNY:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol, német nyelvismeret
  • Vezetésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Rendszeres gyakorlatorientált képzések
  • Nemzetközi Vezetői Akadémia
  • A nyugdíjprojektet követően is folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • A vállalatunk 15 országban van jelen, így bármelyikben lehet dolgozni /kiemelten támogatjuk a spanyol, francia, olasz területeken való foglalkoztatást/
  • család melletti munkavégzés rugalmas időbeosztással és egyes munkafolyamatok Homeofficeban való ellátásával
  • 57. életévet betöltve /10 év munkavégzés után/ vállalati nyugdíjopció
  • Fél évszázados stabil vállalati háttér
  • Akár teljeskörű biztosítási csomag a munkatárs részére
  • Nemzetközi incentive utazások évente 3-5 alkalommal

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIII. kerület

Budapest