Projekt technikus (Székesfehérvár)

 Legyünk együtt sikeresek!

Európai tulajdonban lévő gyártó vállalat részére keresünk akár pályakezdő kollégát:

Projekt technikus

Feladatok

  • Termék alkatrészek és termékek gyártása, szerelése;
  • Az alkatrészek és termékek külső partnerrel történő gyártásának szakmai támogatása;
  • A minta termékeken élettartam és tartóssági tesztek végrehajtása, precíz dokumentálása;
  • Egyszerűbb teszt berendezések tervezésének, gyártásának, összeállításának támogatása;
  • Meglévő tesztberendezések rendszeres karbantartása;
  • Belső anyagmozgatás támogatása;
  • A labor rendjének fenntartása.

Elvárások

  • Középfokú gépészeti végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (az utolsó körös interjú angolul lesz, kb. középfok elegendő)
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Min. 2 év tapasztalat gépészeti gyártó- és/vagy tesztelő környezetben, de akár kezdő pályázók jelentkezését is várjuk - ami kritikus: az angol nyelvtudás megléte
  • Érvényes B típusú vezetői engedély

Amit kínálunk

  • A bérezésen kívül bónusszal, magas cafeteriával és bejárástámogatással tudja Partnerünk a leendő kolléga fizetését kiegészíteni.
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, külföldi utak.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár, Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Székesfehérvár