Projektmenedzser (Tata)

Szakterületünk 25 éve meghatározó piaci szereplője bővülő feladataink ellátására

Projektmenedzser

munkatársat keresünk.

Feladat

Többszintes acélszerkezetű épületek felépítésének és az épületben elhelyezett gyártótechnológia telepítésének egyidejű irányítása, az alvállalkozók munkájának koordinálása. Belső koordináció tervezéssel, és gyártással.

Projekt előkészítési feladatok

  • Technológiai tervek tanulmányozása, szükséges korrekciók/kiegészítések kezdeményezése.
  • Gépek szerelési és beüzemelési dokumentációinak feldolgozása.
  • Szerelési tervdokumentáció készíttetése a tervezési osztállyal.
  • Szerelési, beszerzési, gyártási ütemtervek készítése
  • Alvállalkozók versenyeztetése, szerződések előkészítése
  • Szerelési költségtervek, és organizációs tervek készítése
  • Helyszíni szerelés kockázatértékelés készítése/készíttetése, ezek projektenkénti aktualizálása szakértők bevonásával.
  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek megteremtése.

Projekt megvalósítási feladatok

  • Alvállalkozók munkájának helyszíni koordinálása, irányítása, ellenőrzése
  • Folyamatos koordináció a beszerzési és a gyártási részleggel a helyszíni szerelés folyamatosságának érdekében.
  • Projekthez kapcsolódó szabványokban, jogszabályokban, rendeletekben előírt adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása.
  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek betartatása a helyszíni szerelés során.
  • Havi jelentések készítése a vezetőség felé. Projekt költségek alakulása.(Terv, tény, és várható záró költségek, nem tervezett költségek.) Alvállalkozók munkájának értékelése. Beruházói észrevételek.
  • Tervezési, gyártási, szerelési hibák havi összefoglalója.

Projekt kiértékelési és fejlesztési feladatok projekt zárás után

  • Költség terv-tény, Időszükséglet terv-tény
  • Korrekciós javaslatok projekt helyszíni szerelési idő és költség csökkentésére.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete.
  • Acélszerkezeti, és technológiai terv olvasási képesség.
  • 5 éves projekt bonyolítási gyakorlat, kiemelkedő szervezési képesség.
  • Team orientált kapcsolatépítő kommunikáció.
  • Nagyfokú utazási, és kiszállási hajlandóság.

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi jövedelem
  • Projektek sikeres végrehajtásához kötődő bónusz.
  • Személygépkocsi hivatalos, és magáncélú használatra.

Munkavégzés helye

Tata

Jelentkezés írásban, részletes szakmai önéletrajzzal.

Tata