Projektmenedzser (Budapest)

Projektmenedzser

SEMMELWEIS EGYETEM

Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű: 2020.05.31.-ig. További pályázatok ill. sikeres együttműködés esetén meghosszabbítható.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, 1089 Nagyvárad tér 4.

Munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • részvétel pénzügyi összefoglalók és kutatási jelentések írásában,
  • a projektekkel kapcsolatos pénzügyi dokumentáció kezelése, nyomon követése
  • részvétel kutatási program menedzselésében, kutatási feladatok előre haladásának dokumentálásában, ellenőrzésében,
  • kommunikáció és együttműködés kutatási partnerekkel, hivatalokkal,
  • részvétel minőségbiztosítási (ISO9001) dokumentumok készítésében és aktualizálásában

Pályázati feltételek:

  • releváns főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi-gazdasági vagy természettudományi /orvos, gyógyszerész, biológus)
  • aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák:

  • precíz munkavégzés
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • jó kommunikációs készség
  • proaktív, problémamegoldó hozzáállás
  • megbízhatóság
  • nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • projekt és/vagy pénzügyi menedzsment tapasztalat
  • hazai pályázati rendszer ismerete
  • közintézményi adminisztrációs tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete
  • középfokú/felsőfokú nyelvvizsga

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz bérigény megjelölésével
  • végzettséget és/vagy képzettséget, nyelvtudást igazoló okirat
  • korábbi munkahelyről referencia

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • kiemelt bérezés
  • fejlődési lehetőség

A pályázatok benyújtásának határideje: 2019.09.30.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton a hirdető részére a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest