Projektmenedzser [ZSF-BPM19] (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Projektmenedzser [ZSF-BPM19]

Megbízónk

Megbízónk az igatlan fejlesztési-és hasznosítási piac meghatározó szereplője. Nevükhöz fűződik számos, Budapest látványképét formáló, ikonikus épület. Jelenleg dinamikusan fejlődő csapatukba keresünk az ingatlanfejlesztés minden fázisában jártas projektmenedzsert.

Feladatok

- Ingatlanfejlesztési projektek teljeskörű koordinációja
- Projekttervek készítése, aktualizálása
- Költségvetések összeállítása és ellenőrzése
- Tervezői-és kivitelezői trendek bonyolítása
- Tervezői-és kivitelezői munka irányítása a beruházói érdekek képviselete
- Engedélyezési folyamatok irányítása és a fejlesztési projektek engedélyeinek karbantartása

Elvárások

- Felsőfokú építőmérnök/építészmérnök végzettség
- Minimum 2 év projektmenedzseri tapasztalat ingatlanfejlesztő vagy generálkivitelező cégnél
- Tapasztalat minimum 1 milliárd HUF költségvetésű projektek menedzselésében
- Határozott, dinamikus személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés

Előny

- Műszaki ellenőri végzettség
- ArchiCAD felhasználói szintű ismerete
- Angol nyelvtudás

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- Nagyszabású, több milliárd HUF költségvetésű projektek menedzselése
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- Családias és emberközpontú munkakörnyezet
- Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest