Projektmérnök (Győr-Moson-Sopron megye)

Nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

Projektmérnök

(13-8761)

pozícióba.

Feladatok

  • Felelősség a projektek sikerességéért,
  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel,
  • Gyártósorok beüzemelésében / áttelepítésében / fejlesztésében való részvétel,
  • Vevői követelmények, elvárások teljesítése,
  • A beszállítókkal valamint a projekt résztvevőivel való együttműködés,
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása,

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki / műszaki végzettség,
  • Gyártó közegben szerzett néhány éves tapasztalat (autóipari tapasztalat előny),
  • Projektek levezetésében való jártasság (néhány év),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Észak-Dunántúl

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8761”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu