Projektmérnök / Mérnök tanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Projektmérnök / Mérnök tanácsadó

Feladatok

  • Pótalkatrészek értékesítése gyártó partnerek részére (meglévő ügyfélkör);
  • Betanulást követően részvétel a szolgáltatások értékesítésében (gyártóberendezések, azok telepítése stb.)
  • Vevőkkel, gyártó cégekkel kapcsolattartás, műszaki tanácsadás és folyamatos egyeztetések;
  • Prezentálás a vevő részére, arra való precíz felkészülés;
  • Elnyert géptelepítési projektek összefogása, koordinációja, helyszíni támogatása;
  • Műszaki tanácsadás a vevőnek;
  • Árajánlat készítésben aktív részvétel;
  • Vevői látogatások heti szinten.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns területen szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest