Projektmunkatárs (Budapest)

Pályázati adatlap

A Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal Főigazgatója pályázatot hirdet

a Menekültügyi Migrációs és Integrációs Alap keretében megvalósítandó projekttel összefüggő tevékenységek ellátására a következők szerint:

Pályázati azonosító:121/ 93 /2017.

Szervezeti egység megnevezése:

Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal Nemzetközi Együttműködési Főosztály Nemzetközi Kapcsolatok Osztálya

Foglalkoztatás jellege: Határozott idejű (2017. 08. 01 - 2018. 06. 30. napig tartó), teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Budafoki út 60.

Ellátandó feladatok

Európai Uniós projekt szakmai koordinálása (projekt előrehaladási jelentések készítése, kapcsolattartás a projekt megvalósításában résztvevő szervezeti egységekkel, szervezetekkel, Felelős Hatósággal, a projekt megvalósítás során felmerülő egyéb adminisztratív és szervezési feladatok ellátása).

Pályázati feltételek

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • felsőfokú végzettség
  • foglalkozás-egészségügyi orvosi alkalmassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés;
  • középfokú „C” típusú nyelvvizsga angol nyelvből;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • terhelhetőség, rugalmasság, önállóság, teljesítményorientált munkavégzés.

Előnyök

  • projekt menedzsment tapasztalat;
  • további nyelvismeret

A pályázathoz benyújtandó okiratok

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • iskolai végzettséget, szakképesítéseket, nyelvvizsgát igazoló okiratok másolata;
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (legkésőbb a munkakör betöltésének időpontjáig kell becsatolni);
  • a pályázó nyilatkozata arról, hogy hozzájárul az általa benyújtott okmányok megvizsgálásához;
  • a pályázó nyilatkozata arról, hogy sikertelen pályázat esetén hozzájárul pályázati anyaga megsemmisítéséhez
  • a pályázatokat az azonosító feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással  kell eljuttatni
  • az elektronikus levél mellékleteként kizárólag MS Office .doc vagy .docx szöveges dokumentumok, illetve .jpg vagy .pdf kiterjesztésű fájlok csatolhatók
  • a megadottól eltérő módon benyújtott pályázat, illetve a pályázat bármely mellékletének hiánya automatikusan és külön értesítés nélkül a pályázat figyelmen kívül hagyását eredményezheti

A pályázat benyújtásának határideje : 2017.07.27.

A pályázat elbírálásának határideje : 2017.07.31.

A munkakör betöltésének időpontja

A felvételi eljárás elbírálását követően (a munkaköri orvosi alkalmassági vizsgálat eredményétől és az erkölcsi bizonyítvány bemutatásától függően), várhatóan 2017. augusztus 1.

Budapest