Projekttámogató gyakornok (Szeged)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Projekttámogató gyakornok

Feladatok

  • Projektek adminisztrációjával kapcsolatos adatokat rögzíti, támogatja a Project Managert Koordinálja, nyomon követi a projektek és a rábízott feladatokat
  • Nyilvántartások kezelése
  • Események szervezése
  • Jegyzőkönyvek készítése
  • Projekt dokumentációk kezelése
  • Kommunikáció a projekt management csapattal
  • Ad-hoc jellegű feladatok

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok (passzív jogviszony esetén is)
  • Tárgyalóképes német (C1) és minimum középszintű angol nyelvtudás
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Dokumentációs/adminisztratív készség
  • Pontos és képes komplexebb feladatokat elvégezni
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • Személyiségbeli elvárások: talpraesettség, terhelhetőség, csapatjátékos attitűd, szorgalom, érdekelődés, tanulékonyság

Szeged