Projekttámogató mérnök (Budapest)

Biztos háttérrel rendelkező vasúti fejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTTÁMOGATÓ MÉRNÖK

(14-9299)

pozícióba.

Feladatok

  • Projektkoordinációs egyeztetéseken való részvétel,
  • Projekt ütemterv készítése, követése,
  • Pénzügyi ütemterv követése,
  • Riportok készítése a projektvezető igénye szerint,
  • Projekt irányítási rendszer kezelése,
  • A projekt teljes körű adminisztratív támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Közlekedés területen szerzett tapasztalat projekt szinten,
  • Angol nyelvtudás írás-olvasás szintjén (szóbeli nyelvtudás előnyt jelent).

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztos háttér,
  • 13. havi bér,
  • Magas szakmai színvonalú projektekben való részvétel.

Egyéb

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9299”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 8-6291”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest