Projektvezető (Budapest)

Megbízónk a magyarországi ipari környezetvédelem egyik meghatározó szereplője. Fő tevékenysége az ipari szennyvíztisztítás, ezen belül foglalkozik tervezéssel, kivitelezéssel, szennyvízkezelők üzemeltetésével, valamint az üzemeltetésben használatos vegyszerek gyártásával, forgalmazásával.

Projektvezető

Feladatok

  • Komplex, ipari szennyvízkezelési, tervezési fejlesztési és üzemeltetési projektek előkészítése és a megvalósulás koordinálása
  • Részvétel a tárgyalásokon, ajánlatadás
  • Kapcsolódó források felkutatása, részvétel a pályázatok elkészítésében
  • A projekt feladatok ütemezése, a rendelkezésre álló erőforrások (humán erőforrások, eszközök, budget stb.) figyelembevételével
  • A feladatok összehangolása, koordinálása, dokumentálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a hatóságokkal
  • Jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, gépészmérnök vagy vegyészmérnök vagy környezetmérnök diploma
  • Min. középfokú munka- és kommunikációképes angolnyelv-tudás, szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős felhasználói szintű MS Office, főként Excel ismeret

Előnyök

  • AutoCAD ismeret
  • 1-3 éves projekt-tapasztalat, gépész tervezési vagy üzemeltetési tapasztalat környezetvédelmi, ipari szennyvízkezelési területen

Munkavégzés helye

Budapest déli vonzáskörzete és egyéb projekthelyszínek

Referenciaszám: BK-10903

Budapest