Projektvezető /Árnyékolástechnika, Raktársátrak területére/ (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Magyar tulajdonban lévő és PRÉMIUM termékeket forgalmazó vállalat részére keresünk leendő kollégát, az alábbi pozícióba:

Projektvezető /Árnyékolástechnika, Raktársátrak területére/

Feladatok

  • Terasztető, sátor és árnyokoló projektek szervezése, ellenőrzése;
  • Megrendelések kezelése, árajánlatok készítése;
  • Vevői tárgyalások levezetése (legyen szó akár vállalatról v. magánszemélyekről);
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel;
  • Szakemberek munkájának koordinálása;
  • Kész termék átadása a vevőnek;
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása;
  • Ütemtervek készítése, betartása, betartatása;
  • Alvállalkozók felkeresése, megbízása.

Elvárások

  • Releváns tapasztalat v. affinitás az alábbi pozícióban
  • Utazási hajlandóság (havi néhány nap), országosan
  • Műszaki véna
  • Tárgyalási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: projektvezető, építőipar

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Tatabánya