Projektvezető - Global Sales Excellence (Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Projektvezető - Global Sales Excellence

Feladatok

  • Az újradefiniált Sales csapatot támogató új globális szervezet folyamatokért, irányításért, technológiáért és toolokért felelős szegmensében létrejövő új projektek vezetése
  • Szoros együttműködés nemzetközi csapattal és vezetővel
  • Hatékony sales folyamatok létrehozásának, optimalizálásának, koordinálásának, piaci viszonyokhoz igazításának, később nyomonkövetésének felügyelete és vezetése
  • A hatékonyság jegyében új toolokhoz és reporting felületekhez kapcsolódó igényfelmérés, meglévő felületek optimalizálása, implementáció vezetése és folyamatos támogatás a bevezetést követően
  • A projektek technikai, illetve operatív támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • A fenti feladatok ellátása során a résztvevő szervezeti egységek összefogása, hatékony koordinálása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves projektvezetői tapasztalat hasonló területen
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás (felsőfok)
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Kiváló analitikus, kommunikációs és vezetői készség
  • Elkötelezettség a fejlődés mellett
  • Precizitás, proaktivitás
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség, jó stressztűrő képesség
  • Utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Sales folyamatok és azokban használatos toolok ismerete
  • Nemzetközi projektmanagement tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési projektekben való részvétel

Pécs