Projektvezető [IJ-PV19] (Budapest)

[IJ-PV19]

Projektvezető [IJ-PV19]

Megbízónk

Megbízónk egy nagymúltú, irodák belsőépítészeti tervezésére és kialakítására specializálódott építésziroda. Budapesti irodájukba keresünk tapasztalt Projektvezető kollégát tervezési projektek vezetésére.

Feladatok

- tervezési projektek párhuzamos vezetése
- 3-8 fős projekt csapatok irányítása
- generál tervezés esetén a társtervezők (gépész, elektromos, statikus, akusztikus, tűzvédelmi tervező, stb) irányítása
- a projektek pénzügyi és időtervének összeállítása, vállalatirányítási rendszerben történő nyomonkövetése
- árajánlatok elkészítése
- napi kapcsolattartás ügyfelekkel
- az ügyvezető folyamatos tájékoztatása a projektek alakulásáról

Elvárások

- építész végzettség
- 4-5 év tervezői tapasztalat
- műszaki és menedzsment affinitás
- aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is
- kiváló kommunikációs készség, jó megjelenés
- agilitás, gyorsaság, stressztűrőképesség

Előny

- megújuló energiák felhasználásában szerzett jártasság

Egyéb

Amit partnerünk kínál:
- presztízs projektekben való részvétel
- versenyképes tudásanyag elsajátítása egy élvonalbeli cégnél
- épületminősítési rendszerek elveinek elsajátítása (LEED, BREEAM, WELL)
- nyelvtanulási lehetőség
- kiemelkedő munkakörnyezet
- nagyon jó csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest